fb Pixel
Oficjalna strona "Zamek" Sp. z o.o. - administratora Zamku Ogrodzienieckiego, Grodu na Górze Birów oraz właściciela Gościńca pod Lilijką
PL EN

Polityka prywatności

Strona główna » Polityka prywatności

POLITYKA PRYWATNOŚCI

 

Drogi Użytkowniku,

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. W punktach  poniżej znajdują się podstawowe informacje na ten temat.

Szanując Państwa prawo do prywatności informujemy, że:

1.      W związku ze świadczeniem usług oferowanych przez „ Zamek” Sp. Z o.o. z siedziba w Ogrodzieniec ul. Kościuszki 66, 42-440 Ogrodzieniec wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy w Częstochowie XVIII Wydział KRS za numerem 0000040816, dochodzi do sytuacji, w których podajecie Państwo swoje dane osobowe.

2.      Ponadto pracownicy Administratora Danych ze swojej strony dokładają najwyższej staranności dla zapewnienia właściwej ochrony Państwa danym.

3.      Odbiorcami Państwa danych będą wybrani pracownicy„ Zamek” Sp. Z o.o  w szczególności w zakresie usług obsługi ruchu turystycznego, IT, promocji, informacji turystycznej jak również operator systemy, obsługa serwera, podmiot prowadzący działania SEO na stronie www.zamek-ogrodzieniec.pl  , podmioty obsługujące płatności elektroniczne lub płatności kartą płatniczą, oraz usług powiązanych z usługą świadczoną dla Państwa.

4.      Pani/Pana dane nie będą podlegały zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji.

5.      Proszę pamiętać, że zawsze można odwołać daną nam zgodę - tą samą drogą jaką ją wyraziłeś, jednakże jej odwołanie nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonaliśmy na podstawie tej zgody przed jej cofnięciem. Dodatkowo ma Pani/Pan prawo do dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec tego przetwarzania, oraz prawo do przenoszenia danych.

6.      Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niepodanie tych danych może skutkować niemożliwością kontaktu z naszej strony, ponieważ możemy nie wiedzieć kto prosi nas o kontakt lub uniemożliwi nam zawarcie umowy.

7.      Informujemy również, iż podstawą przetwarzania wskazanych w formularzach internetowych Pani/Pana danych osobowych są niezależne od siebie przesłanki określone Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

 

 

 Informujemy, że dostęp do danych możliwy jest w siedzibie firmy. Ponadto, udostępniamy  adres sekretariat@zamek-ogrodzieniec.pl za pomocą, którego można kontaktować się w sprawie danych osobowych.

Formularz zapytaniowy
Ciekawostki
  • Czy wiesz, że... W każdy wakacyjny piątek organizujemy "Wieczór z Duchami", podczas którego przewodnik zabierze Was w podróż po zamkowych murach opowiada­jąc owiane leg­endą his­to­rie, a z ciem­nych zaka­marków wyłonią się niespodziewanie zjawy i upiory…dalej 
  • Czy wiesz że... Nieopodal Zamku Ogrodzienieckiego znajduje się zrekonstruowany Gród Królewski na Górze Birów. Jest to to niezwykle cenne wzgórze jurajskie pod względem archeologicznym,przyrodniczym jak i krajobrazowym... tylko 20 min spacerkiem od Zamku.dalej 

„ZAMEK” Sp. z o.o. Ogrodzieniec
ul. Koś­ciuszki 66, 42-440 Ogrodzie­niec

tel.: +48 32 67 32 220
e-mail: biuro@zamek-ogrodzieniec.pl

  • winda_cmyk
  • pokoj_goscinny3_cmyk
  • p3_cmyk
  • lazienka_n_cmyk
  • lazienka
Witamy na stronie internetowej śląskiego Zamku Ogrodzieniec. Zachęcamy do zwiedzania zamku rycerskiego, uczestniczenia w imprezach rycerskich i pokazach. Gwarantujemy moc niezapomnianych wrażeń.
Poleć stronę
Wypełnij formularz kontaktowy
Formularz zapytaniowy
Wypełnij formularz kontaktowy
Kup bilet online
Facebook
Wersja mobilna